O nas

Firma ILUO to producent profesjonalnego oprogramowania do zarządzania małym
i średnim przedsiębiorstwem.

Przewaga technologiczna i doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązania,
których potrzebuje współczesny biznes.

o nas
Jesteśmy dla Ciebie

Firma ILUO Sp. z o.o. powstała z pasji do tworzenia najwyższej jakości oprogramowania…

...i tak jest do dzisiaj.

Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów, którzy od wielu lat zajmują problematyką oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. ILUO Sp. z o.o. to firma, która wystartowała w 2010 roku i pozwoliła nam zrealizować nasze pomysły przy wykorzystaniu wiedzy zgromadzonej w trakcie wcześniejszych projektów.

Wyrazem naszych działań jest oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem ILUO Biznes, którego premiera miała miejsce na początku 2012 roku. Od tego czasu sprzedaż programów ILUO systematycznie rośnie a liczne sygnały od zadowolonych użytkowników nakręcają nas do pracy.

Staramy się wykorzystywać współczesne narzędzia i technologie w taki sposób, aby dać wymierną korzyść przedsiębiorcom i użytkownikom naszego oprogramowania. Widzimy zmieniającą się rzeczywistość biznesową i ciężko pracujemy, żeby za nią podążać. Tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie oraz świeże pomysły młodszej kadry ILUO.

Nasze Usługi

ILUO Biznes oprogramowanie

Projektując ILUO Biznes pamiętaliśmy o rosnących wymaganiach przedsiębiorców i wyposażyliśmy system w szereg mechanizmów ułatwiających tworzenie integracji.

Realizujemy wdrożenia tworząc  funkcjonalność dla niestandardowych potrzeb użytkowników.

Nasz zespół

Podstawą każdej firmy są ludzie

W naszym przypadku zespół ludzki ma jeszcze większe przełożenie na sukces firmy, ponieważ budowanie systemów informatycznych to w ponad 90% inwestycja w zespół ludzki.

wojciech frysztak

Wojciech Frysztak

Prezes Zarządu ILUO Sp. z o.o.

Twórca marki WA-PRO*, autor jednego z najpopularniejszych na rynku systemów komputerowych do zarządzania sprzedażą i magazynami – WF-MAG*.

pawel urbaniak

Paweł Urbaniak

Projektant systemów informatycznych

Doświadczony programista, twórca programów WF-KaPeR* dla Windows, WF-Fakturka* i wielu innych.

binh nguyen van

Binh Nguyen Van

Projektant systemów informatycznych

Programista, współautor systemu kadrowo-płacowego WF-GANG* dla Windows. 15-letnie doświadczenie w branży.

katarzyna matusik

Katarzyna Matusik

Specjalista ds. Internetu

Absolwentka wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i promocji rozwiązań internetowych.

leszek maziarz

Leszek Maziarz

Matematyk, informatyk, księgowy

Absolwent Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Legitymuje się dyplomem głównego księgowego.

natalia serej

Natalia Serej

Tester systemu ILUO

Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu. Doskonale odnajduje się w prowadzeniu szkoleń i prezentacji programu ILUO.

Mówią i piszą o nas

W naszym przypadku zespół ludzki ma jeszcze większe przełożenie na sukces firmy, ponieważ budowanie systemów informatycznych to inwestycja w zespół ludzki.

chmura zmienia oblicze wspolczesnego biznesu blog

Chmura zmienia oblicze współczesnego biznesu

Gazeta finansowa, 28/10/2016

„Dynamicznie zmieniające się otoczenie oraz nasilająca się konkurencja zmuszają przedsiębiorstwa do wdrażania działań optymalizujących sposób ich funkcjonowania. Największe rezerwy tkwią na dzisiaj w rozwiązaniach technologicznych, gdzie pojawienie się nowych trendów i możliwości potrafi zmieniać oblicze współczesnego biznesu. Takie możliwości wprowadza technologia chmury obliczeniowej.”

paper1

ILUO – już czas na detal w chmurze

Galerie Handlowe, 04/02/2014, Karolina Marszałek

„Prawdziwa chmura z punktu widzenia przedsiębiorcy zarządzającego siecią sklepów detalicznych to rozwiązanie prawie idealne. Centralne zarządzanie punktami sprzedaży lub handlowcami, wysokie bezpieczeństwo danych, pełna skalowalność wielkości przedsięwzięcia. A to wszystko przy niewiarygodnie niskich kosztach. Jak to możliwe?”

krok pierwszy

Krok pierwszy i nie ostatni

CRN, 29/03/2013, Andrzej Maciejewski

„Naturalnym rozwiązaniem dla tych firm jest korzystanie z oprogramowania w chmurze. Klient nie musi inwestować w kosztowną infrastrukturę sprzętowo-systemową, nie ponosi też kosztów utrzymania ani administracji. W zamian płaci jedynie niewielki abonament za dostęp do oprogramowania. – Już przy kilku stanowiskach dostępowych rozwiązanie chmurowe jest wyraźnie tańsze niż analogiczne stworzone przez klienta we własnym zakresie – mówi przedstawiciel ILUO.”

microsoft

Wchodzimy w chmury

Computerworld, 26/06/2012, Dorota Gutkowska

„Od czasu, kiedy chmura przybrała realną postać, jej dostawcy podkreślają, że małe i średnie przedsiębiorstwa będą forpocztą jej wykorzystania. Od lat słyszymy także, że to właśnie MŚP pomimo ogromnego rozdrobnienia są solą polskiej gospodarki. Jako cały sektor stanowią istotny segment odbiorców informatyki…”

konkurs

Międzynarodowy konkurs „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” rozstrzygnięty

CRN, 08/06/2012, Andrzej Maciejewski

„Znamy laureatów konkursu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” organizowanego przez Microsoft. Podczas gali finałowej, która odbyła się 22 maja w Warszawie, rywalizowało 20 najlepszych projektów – dziesięć z kategorii Windows Azure i dziesięć z kategorii Windows Phone…”

microsoft

Microsoft nagradza za mobilność i chmurę

Computerworld, 06/06/2012, Dorota Gutkowska

„W kategorii Windows Azure zwyciężył projekt ILUO Biznes AZURE zgłoszony przez spółkę ILUO, będący programem typu ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jego twórcy podkreślają, że jest to pierwsza na polskim rynku aplikacja typu desktop, pracująca w chmurze, w środowisku Windows Azure, oraz w tradycyjnej sieci komputerowej…”

Sprawdź jak działa program magazynowy. Zapoznaj się z możliwościami
programu ILUO Biznes.

logo iluo footer

30-dniowy TRIAL

Przetestuj ILUO Biznes. Pobierz i zainstaluj pełną wersję programu działającą bezpłatnie przez 30 dni.

Pracuj z nami

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, Twoja głowa pełna jest świeżych pomysłów, cenisz sobie pracę w zespole otwartych umysłów, chcesz mieć poczucie samorealizacji,
a przede wszystkim nie potrafisz odnaleźć się w bezlitosnej korporacyjnej rzeczywistości to dobrze trafiłeś !!!

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Czego oczekujemy?

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy prezentacji dotychczasowych dokonań w zakresie powyższych technologii dokonanych samodzielnie lub w ramach zespołu. Mile widziana znajomość zagadnień biznesowych, finansowych, handlowych, fiskalnych.

Kim jesteśmy?

Zespół ILUO to zespół nie tylko doskonałych fachowców
z doświadczeniem, to także zespół ludzi z pasją, ludzi niezwykle zmotywowanych, chcących pokazać, że technologia jest tylko (i aż) narzędziem pozwalającym tworzyć oprogramowanie bliskie człowiekowi.