Dlaczego ILUO?

ILUO to nowoczesne i zaawansowane rozwiązanie dla firm pracujące w sieciach lokalnych lub w chmurze Microsoft. Zdobywca głównej nagrody w konkursie firmy Microsoft „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”.

Dlaczego ILUO Biznes™?

ILUO Biznes™ to rozwiązanie dla każdej firmy, która za rozsądne pieniądze chce w
profesjonalny sposób zautomatyzować procesy w organizacjiChmura Microsoft

Oprogramowanie może pracować lokalnie (na pojedynczym komputerze lub w sieci lokalnej) albo w chmurze Microsoft. Przy pracy w chmurze dostępny jest tryb offline.

Integracje

Integracja z platformami handlowymi (sklepy internetowe, Allegro), systemami księgowymi, systemami bankowymi, producentami FMCG, firmami kurierskimi i innymi.

Mobilność

Dzięki chmurze możesz pracować gdziekolwiek jesteś. Masz dostęp do firmy z dowolnego miejsca na świecie przez 24 h/dobę. Zarządzasz wszystkimi oddziałami z jednego miejsca.

Łatwość obsługi

Oprogramowanie wyposażone zostało w przemyślany i ergonomiczny interfejs o dużych możliwościach. Dzięki temu szybciej zrealizujesz to czego potrzebujesz.

Funkcje wdrożeniowe

Dostęp do API i funkcji wdrożeniowych pozwalających na dostosowanie programu do potrzeb klientów w procesie wdrożenia. Możemy zmienić działanie programu dla Ciebie.

Skalowalność

Twoja firma może swobodnie rosnąć. Duża skalowalność ILUO Biznes, dzięki wariantom oprogramowania, skalowalności MS SQL i chmurze Windows AZURE.

Modele pracy

ILUO Biznes może pracować na pojedynczym komputerze, w sieciach lokalnych, w chmurze z dostępem przez internet.
Przy pracy przez internet dostępna jest unikalna w tej klasy aplikacjach możliwość pracy offline. Oznacza to, że mimo awarii łącza internetowego można wystawiać dokumenty sprzedaży (faktury, paragony) oraz przyjmować zamówienia. Po odzyskaniu połączenia internetowego – dane te są automatycznie przenoszone do chmury (do bazy głównej)Na pojedynczym komputerze

(baza danych Microsoft SQL Express)

W lokalnej sieci komputerowej

(baza danych Microsoft SQL 2005, 2008, 2012, 2014)

Przez internet w architekturze z Serwerem Aplikacji

Przez internet w chmurze obliczeniowej Microsoft

(platforma Windows Azure)

Dlaczego wybraliśmy Windows Azure – chmurę Microsoft?

Naszym zdaniem chmura Microsoft to najlepszy wybór dla Ciebie. Znamy się na tym.Najbardziej zaawansowane i rozwinięte rozwiązanie chmurowe na świecie (koszt inwestycji $15 mld)

100 ośrodków przetwarzania na całym świecie, ponad
1 000 000 serwerów w każdym z nich

Możliwość automatycznego tworzenia „migawki” (kopii) bazy danych co 5 min. przez ostatni tydzień

Automatyczne kopiowanie danych między ośrodkami w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa

Ponad miliard
użytkowników,
20 milionów firm

Nieograniczona
skalowalność Twojego
biznesu

Pełna zgodność ze
wszystkimi wymaganiami
prawnymi Unii Europejskiej

Rośniesz z ILUO

Dzięki zaprojektowaniu systemu w sposób zapewniający możliwość jego rozbudowy i
modyfikacji jesteśmy w stanie pokryć szerszy zakres potrzeb użytkowników.Firma, która rozwija się dynamicznie nie będzie zmuszona do zakupu kosztownych rozwiązań ERP, ponieważ będziemy w stanie reagować na jej potrzeby pojawiające się w wyniku jej organicznego czy rynkowego rozwoju. Co więcej dostarczamy systemy w różnych wariantach, dostosowanych do różnej wielkości przedsiębiorstwa.

Warianty bardziej rozbudowane mają udostępnione różne elementy funkcjonalności wdrożeniowej, pozwalającej na modyfikację istniejącej lub tworzenie całkowicie nowej funkcjonalności. Te dodatkowe oczekiwania będą realizowane przez partnera ILUO samodzielnie lub we współpracy z zespołem ILUO.

Duża ilość wariantów produktu oraz dostępność elementów wdrożeniowych powoduje, że nasze rozwiązania zapełniają lukę między systemami dla MSP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa) a drogimi systemami ERP, co przedstawia rysunek. Ta cecha powoduje, że firma może swobodnie rozwijać się z naszym oprogramowaniem i nie przeżywać szoku związanego ze zmianą systemu na pewnym etapie rozwoju.

Sprawdź jak działa program magazynowy. Zapoznaj się z możliwościami programu ILUO Biznes.

30-dniowy TRIAL

Przetestuj ILUO Biznes. Pobierz i zainstaluj pełną wersję programu działającą bezpłatnie przez 30 dni.

Pobierz

Masz pytania?

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne dla naszych Klientów

Partnerzy

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Microsoft Azure
© 2023 ILUO. Wszelkie prawa zastrzeżone.